OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

11.10.2020.

 

W poniedziałek – 12 października – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, jezuity, posługacza trędowatych na Madagaskarze, którego relikwie znajdują się w naszym kościele.

We wtorek – 13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapucyna, założyciela 14 żeńskich zgromadzeń zakonnych, w większości bezhabitowych.

We czwartek – 15 października – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, zwanej wielką, dziewicy i doktora Kościoła.

W piątek – 16 października – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

W sobotę – 17 października – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

W poniedziałek po Mszy św. grupa osób z naszej parafii po duchowym, 33-dniowym przygotowaniu dokona aktu poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi.

We wtorek pierwsze spotkanie z duchowością ignacjańską, mającą swe źródło w Ćwiczeniach Duchownych św. Ignacego. Spotkania te prowadzić będzie co drugi tydzień o. Marcin Baran SJ. Z racji na obowiązujące nas przepisy epidemiczne, spotkania mogą się odbywać tylko w dużej sali pod kościołem. Chętnych serdecznie zapraszamy.

Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8 szkoły polskiej, którzy otrzymali deklaracje na lekcji religii, prosimy o ich indywidualne składanie u o. Marcina w niedziele 11 i 18 października po Mszach o godz. 12.30 i 19.00. Spotkanie w sali na dole.

Spotkanie organizacyjne grupy pielgrzymkowej do Ziemi Świętej odbędzie się w najbliższą niedzielę – 18 października – po Mszy św. o godz. 9.30. Także to spotkanie będzie mieć miejsce w dużej sali pod kościołem.

Na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego.