Komórki informacje i kontakt


 


Komórka nr 1


Spotkanie: wtorek 19:00
okolica: Agios Panteleimonas

Ile osób tyle historii, a w każdej z nich doświadczenia ze spotkania Boga żywego, który każdemu z nas, każdego dnia ukazuje swoją Osobę właśnie tymi  i tym jak Boga niesiemy innym, dzielimy się na naszych spotkaniach komórkowych. Oddajemy w ten sposób Panu Bogu chwałę, jak również pogłębiamy i umacniamy naszą wiarę.

 

 

 


Komórka nr 2


Kotarba Stanisław – tymczasowy lider
telefon:  693. 8991. 164


środa : 20:00
okolica: niedaleko kościoła polskiego

 

 

 

Już niebawem więcej informacji o naszej komórce.

 

 


Komórka nr 3


Mazurek Elżbieta
lider
telefon: 
694. 5667. 268


środa : 20:00
okolica:
Ethniki Amina

 

Od niespełna roku uczęszczam na komórkę ewangelizacyjną. Czerpię z tych spotkań, dostrzegam działanie Boga w moim życiu. Daje mi pokój i doświadczyłam łaski uzdrowienia fizycznego na spotkaniu. 

                                                                                                              A.S.

 

 


Komórka nr 4


Pleśniarska Ania – lider
telefon:  694. 5821. 169 


niedziela : 10:45
okolica: Agios Panteleimonas

 

 

     Uczestnicząc w spotkaniach Parafialnych komórek Ewangelizacyjnych, doświadczyłam wiele razy mocy Ducha św. i obecności Bożej na wspólnej modlitwie. Cieszę się z każdego uczestnika komórki, który ofiarował swe życie Jezusowi, doświadczając Jego przebaczające miłości . Czerpię wiele ze świadectw, które są mówione na każdym spotkaniu. Przytoczę jedno z nich.

ŚWIADECTWO

     Uczestniczka naszej niedzielnej komórki, postanowiła modlić się o zdrowie i nawrócenie swego pracodawcy – ateisty, chorego na raka płuc. Stan Jego zdrowia  był beznadziejny. Lekarze nie chcieli już go nawet operować.  Maria modliła się za niego Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15-tej i prosiła o jedność w tej modlitwie i w tej intencji ok. 30 osób. I stał się cud. Ponowione badanie lekarskie, nie wykazało komórek rakowych. Człowiek całkowicie wyzdrowiał. Uwierzył w istnienie Boga i siłę modlitwy. Nawrócił się wraz z całą rodziną, sąsiadami i pracownikami jego z zakładu pracy.                            Teraz chodzi i opowiada  gdzie może o osobistym uzdrowieniu ciała i duszy.

     W Parafialnych komórkach my uczestnicy jesteśmy na ciągłej drodze osobistego nawrócenia i ewangelizacji. Dla mnie bardzo ważną i bliską sercu jest modlitwa Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
Pragnę, by jak najwięcej osób przylgnęły do P. Jezusa i Jemu oddały swe życie, aby później te, zaangażowały się modlitwą i służbą dla innych.
     Za wszystko Bogu niech będą dzięki.
                                                                                                                                        Ania

 

 

 


Komórka nr 5środa : 20:00
okolica: niedaleko kościoła polskiego

Nasza komórka ewangelizacyjna to mała grupa spotykająca się w domu, której celem jest poznawanie i głoszenie Pana Jezusa. Osobiste z Nim spotkanie pozostawiło w naszych sercach niezatarty ślad. Daje radość, którą pragniemy podzielić się z innymi. Staramy się, aby ci, których spotykamy na naszej drodze, doświadczyli żywej obecności Chrystusa, by mogli nieść Go innym. Wspólnie wielbimy Pana, powierzamy Mu wszystkie nasze sprawy i dzielimy się tym, co Pan Jezus uczynił w naszym życiu. Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy pragną się do nas przyłączyć i przychodzić na spotkania w środy o godz. 20:00.