OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
10.06.2018 r.

Nabożeństwa ku czci NSPJ w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 18.30

• W przyszłą niedzielę (17.06) msza na zakończenie roku szkolnego o godz. 12.30, wtedy pożegnamy również s. Edytę, która decyzją wyższych przełożonych, opuszcza naszą wspólnotę parafialną, dziękujemy jej za ofiarną pracę katechetyczno – duszpasterską.
• Po wakacjach pożegnamy również o. Jurka Brzóskę, dziękujemy mu za wspaniałą pracę duszpasterską i wszelką aktywność, a szczególnie na rzecz młodzieży naszej parafii.

Organizujemy jednodniową wycieczkę głównie dla młodzieży w sobotę po zakończeniu roku szkolnego 23.06.2018. W programie wycieczki jest przepłynięcie kanałem korynckim oraz zwiedzanie Akrokoryntu. Zapisy do niedzieli 17 czerwca w kancelarii parafialnej, zaliczka 5 EUR – cena 15 Euro. Ilość miejsc ograniczona. Posiłki we własnym zakresie. Odpowiedzialny – O. Jurek sj