Bezpłatna Szkoła internetowa.

Szanowni Państwo,

kontaktuję się z Państwem jako przedstawiciel Fundacji Edukacji Polonijnej, której głównym zadaniem jest umożliwienie wszystkim polskim dzieciom dostępu do bezpłatnej polskiej edukacji za granicą.

Projekt jaki prowadzimy jest bezpłatnym rozwiązaniem edukacyjnym przeznaczonym dla Polonii. Do Polskich Szkół Internetowych Libratus można zapisać dzieci w wieku 5-15 lat.  Kształcenie odbywa się na poziomie zerówki, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Rodzic razem z dzieckiem realizuje materiał w dogodnie wybranej porze. Podsumowanie tygodnia nauki stanowią zajęcia on-line z polskimi nauczycielami. Treści niezbędne do nauki, a także scenariusze lekcji znajdują się na Internetowej Platformie Edukacyjnej. Zaletą uczestnictwa w projekcie jest otrzymanie polskiej legitymacji, a po zdaniu egzaminów świadectwa, które umożliwia dalsze kształcenie po powrocie do Polski.

Z nauki w Polskich Szkołach Internetowych Libratus korzystają tysiące rodzin mieszkających w różnych miejscach świata. To dogodne rozwiązanie, która umożliwia wychowanie dzieci zgodnie z polską kulturą i tradycją, a przede wszystkim znajomość języka polskiego. Aktualnie prowadzimy zapisy na kolejny rok szkolny 2017/2018 i chcemy dotrzeć z tą informacją do Polonii. Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w szerzeniu informacji o bezpłatnej polskiej edukacji.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu, chętnie udzielę dodatkowych informacji i rozwieję wszelkie wątpliwości. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Natalia Wróbel

Polskie Szkoły Internetowe Libratus

31-153 Kraków
ul. Szlak 20/7
@PSI.Libratus
+48 12 446 68 65
Highlights info row image www.libratus.edu.pl

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30-16:00