Ogłoszenia parafialne

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA
25.11.2012
1. Czy można jeszcze dziś wierzyć? – to pytanie stawia nam o. Krystian Jucha, który za tydzień poprowadzi rekolekcje na rozpoczęcie Adwentu.
2. Kiermasz Świąteczny odbędzie się 9 grudnia. W ramach przygotowań do kiermaszu już w przyszłą niedzielę będzie można kupić pączki i drożdżówki. Osoby, które chciałyby ufundować nagrody w loterii charytatywnej, proszone są o kontakt z o. Kazimierzem – 697.8286.094.
3. Z okazji obchodzonej dziś Uroczystości Chrystusa Króla przed Mszą o 19:00 zostanie odmówiona litania oraz akt poświęcenia ludzkości Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
4. Pamiętajmy w modlitwie o siostrach pracujących w naszej parafii, które należą do zgromadzenia Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej i obchodzą dziś swoje patronalne święto.
5. Dziś o 17:00 w KEO zapraszamy na wykład o św. Tomaszu z Akwinu i Dionizym Areopagicie, który poprowadzi ojciec Michał Paluch, rektor Kolegium Dominikanów w Krakowie.
6. Bóg zapłać za ofiary złożone na wypominki. Msza św. za wszystkich polecanych zmarłych zostanie odprawiona w najbliższy wtorek i sobotę o 19:00.
7. Na tablicy ogłoszeń można znaleźć informacje na temat zapisów do pierwszej klasy katolickiej szkoły Leondio.
8. W kancelarii dostępne są opłatki wigilijne.
9. Zachęcamy do zakupu kalendarza parafialnego i reprodukcji obrazu Serca Jezusa. Złożone ofiary przeznaczymy na kolejne inicjatywy i stronę internetową.