Ogłoszenia parafialne

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
18.11.2012
1. Różaniec za zmarłych odmawiamy w poniedziałek, wtorek i czwartek o 18:30.
2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w najbliższy wtorek o godz. 19:00. Kartki z prośbami można składać w kancelarii.
3. W czwartek przypada wspomnienie św. Cecylii. Jej wstawiennictwu polecamy diakonię muzyczną, zespół młodzieżowy i scholę dziecięcą prowadzoną przez siostrę Katarzynę.
4. Uczniów gimnazjum i liceum zapraszamy na Festiwal Młodzieży, który rozpocznie się w sobotę (24 listopada) o godz. 15:00 w szkole Leondio w dzielnicy Ano Patissia (ul. Neigi 17).
5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Z tej okazji przed Mszą o 19:00 zostanie odmówiona litania oraz akt poświęcenia ludzkości Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Jest to również święto patronalne Sióstr Misjonarek. W ich intencji odprawimy Eucharystię o 12:30.
6. W tym samym dniu o 17:00 zapraszamy na wykład o św. Tomaszu z Akwinu i Dionizym Areopagicie, który poprowadzi ojciec Michał Paluch, rektor Kolegium Dominikanów w Krakowie.
7. W kancelarii dostępne są opłatki wigilijne.
8. Specjalnie dla naszych parafian przygotowaliśmy kalendarz z datami świąt przyjętymi w Kościele Katolickim w Grecji. Złożone ofiary przeznaczymy na kolejne inicjatywy i stronę internetową: ateny.jezuici.pl
 

[wowslider id=”11″]