Ogłoszenia parafialne

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
DZIEŃ MODLITW ZA MISJE KATOLICKIE
21.10.2012
1. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Różaniec o 18:30 ofiarujemy w intencji jego kanonizacji. Już dziś można przywołać na pamięć wzruszające chwile, gdy Ojciec Święty opowiadał o latach młodości w Wadowicach: panie z Caritas przygotowały kremówki, pragnąc zebrać kolejne środki na pomoc ubogim.
2. Gdyby ktoś chciał odstąpić za pół ceny albę komunijną z poprzednich lat, zapraszamy do sali pod kościołem za tydzień o 13:30. Kto chciałby podarować albę komuś uboższemu, może ją przynieść do kancelarii po każdej Mszy św.
3. Zaproszeni goście z krakowskiej Akademii Ignatianum poprowadzą wykłady z historii kultury w przyszłą niedzielę o 17:00 w sali KEO.
4. Za tydzień przechodzimy na czas zimowy, ale program nabożeństw pozostaje bez zmian. W sobotę w dalszym ciągu będzie Msza po grecku o 19:00 i po polsku o 20:00.
5. W uroczystość Wszystkich Świętych 1. listopada Eucharystia po grecku o 18:00, po polsku – o 19:00 i 20:15.
6. W listopadzie będziemy odmawiać różaniec za zmarłych. W każdy wtorek w ich intencji odprawimy Eucharystię. Kartki z imionami polecanych osób prosimy składać w kancelarii. Można również poprosić o modlitwę za zmarłych, korzystając z poczty elektronicznej => [email protected]