OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16.09.2012

1. W niedzielę 16 września zapraszamy na Eucharystię o 12:30, w czasie której modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny i duszpasterski. Poświęcimy także tornistry dla pierwszoklasistów.
2. Do końca września przyjmujemy zgłoszenia na katechezę niedzielną. Przeznaczona jest ona dla uczniów nie zapisanych do Szkoły Polskiej. Do I Komunii przygotowywane będą dzieci z rocznika 2004, do bierzmowania uczniowie kończący gimnazjum. Dzieci, które lepiej mówią po grecku, można zapisać na katechezę u księdza Petrosa – tel. 698.6754.333.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w najbliższy wtorek o 19:00. Prośby i podziękowania wraz z ofiarami można składać w kancelarii.
4. Po przerwie wznawiamy spotkania grup parafialnych. Mile widziane również nowe osoby, które chciałyby do tych grup dołączyć.
– Grupa Ojca Pio spotyka się we wtorek po Mszy w sali KEO.
– Grupa odnowy charyzmatycznej Emaus w czwartek po Mszy w sali KEO.
– Spotkania Parafialnych Komórek Ewangelizacji
według programu sprzed wakacji.
5. Na tablicy ogłoszeń można też znaleźć aktualne informacje o spotkaniach grup wsparcia: Anonimowych Alkoholików, Al-Anon i Dorosłych Dzieci Alkoholików.
6. Zapisy na kurs języka greckiego we wtorek 18 września o 17:00 w sali przy Alkiviadou 23. Zajęcia będą prowadzone przez panią Barbarę Sowę dwa razy w tygodniu. Koszt 10 euro miesięcznie.
7. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do biblioteki parafialnej, która jest czynna w niedziele od 9:00 do 11:00. Wejście z tyłu budynku KEO.
8. Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się w niedzielę 7 października.