ZDJĘCIA Z KIERMASZU

Zapraszamy do galerii

 

DZIĘKUJEMY ZA OTWARTE SERCA!
 
Już w nazwie parafialnego kiermaszu odwołujemy się do szeroko otwartych ludzkich serc, bo wiemy, że bez tej otwartości nie byliśmy w stanie nieść pomocy najbardziej potrzebującym, których wciąż przybywa.
Z całego serca pragniemy podziękować tym wszystkim, dzięki którym dane nam było po raz kolejny, kto wie czy nie po raz ostatni w tak szerokim zakresie, przygotować i przeprowadzić wielkanocny kiermasz.
Tuż po nim celebrowaliśmy uroczystą Eucharystię za sponsorów i organizatorów tego spotkania, gdyż wierzymy, że to Bóg obdarowując nas talentami i bogactwami zachęca nas do dzielenia się z innymi. Pragniemy podziękować odpowiedzialnym i wolontariuszom, którzy ofiarowali swoje umiejętności i czas (w wielu wypadkach całe noce), by doszedł do skutku doroczny kiermasz. Dziękujemy darczyńcom, którzy otwarli swe zasoby finansowe i podzielili się nimi myśląc o ubogich. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do sali pod kościołem, zamieniając ją w miłe miejsce spotkań i rozmów. Oczywiście dziękujemy także milusińskim z przedszkoli i szkoły za piękne występy tworzące niepowtarzalną atmosferę. Także młodym adeptom muzyki, którzy doskonaląc dary otrzymane od Boga chcieli podzielić się nimi ze słuchaczami.
Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że ludzkie serca są otwarte, że nie myślą tylko o sobie, że potrafią dostrzec innych, gorzej usytuowanych. Bo to piękny dar, który można nazwać ewangelicznym wdowim groszem, gdyż z reguły to ubodzy myślą i wspomagają ubogich. Zebrane środki pozwolą na otarcie niejednej ludzkiej łzy i przywrócenie nadziei na lepsze jutro.
Już niedługo będziemy świętować Triduum Paschalne, w którym rozważamy tajemnicę Boga, który całkowicie i bezgranicznie oddał się człowiekowi, tajemnicę Boga, który pozwolił, by Jego Serce zostało całkowicie otwarte. Niech Ukrzyżowany i Zmartwychwstały obdarzy Was swym błogosławieństwem.

Duszpasterze Parafii Serca Chrystusa Zbawiciela

 

DOBROCZYŃCY KIERMASZU
 
AMBASADA R.P. w Atenach
ADAM-TURS – firma przewozowa
DIORASI – optyka, okulistyka
KRAJEWSCY – produkty garmażeryjne
KSIĘGARNIA „NOVUM”
ORZEŁ – sklep spożywczy
RAF TOURS – biuro turystyczne
SAMI SWOI – sklep spożywczy
SIMPLE TRAVEL – biuro turystyczne
SUN-SAVANA – solarium
TUTTO – wypożyczalnia DVD
TYGODNIK ATEŃSKI
U HANI – sklep spożywczy
U ROZGARA – restauracja polska
WARS I SAWA – sklep spożywczy
ZANKO BUS – biuro turystyczne
ZANKO FERRIES – biuro turystyczne
ZANKO TOURS – biuro turystyczne
ZANKO TRAVEL – biuro turystyczne
i wiele osób prywatnych