OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18.03.2012
1. Gorzkie żale odprawiane są w niedzielę o godz. 19:00. Droga Krzyżowa dla dzieci – w piątek o 18:00;  dla dorosłych – o 20:15.
2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca N.M.P. Wszystkich małżonków zapraszamy na Eucharystię o 19:00, w czasie której będzie okazja do odnowienia przysięgi małżeńskiej.
3. We wtorek o 18:30 odmawiany jest różaniec, o 19:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek zapraszamy wszystkich Parafian na modlitwę o uzdrowienie naszych relacji. Rozpoczynamy o godz. 19:00 Eucharystią, po której będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. Za tydzień urodziny obchodzi o. Krzysztof Homa. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona w niedzielę o godz. 18:00.
6. W przyszłą niedzielę nie będzie katechezy dla uczniów gimnazjum.
7. Osoby, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego albo Krucjatę Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Mszę dziękczynną z okazji Dnia Życia w poniedziałek 26 marca o 19:00. Tego wieczoru będzie możliwość przyłączenia się do Duchowej Adopcji czy Krucjaty. Zapraszamy!
8. Ukazała się płyta z nagraniami konferencji o. Roberta Więcka pod tytułem: W ogrodzie modlitwy.  Jest to zbiór katechez o modlitwie wygłoszonych w naszej parafii w dwóch ostatnich latach.
9. Trwają przygotowania do Kiermaszu Otwartych Serc, który odbędzie się 1 kwietnia. Tego dnia rozpoczną się także rekolekcje parafialne.
10. Przed kościołem można kupić pączki i drożdżówki, z których dochód przeznaczamy na pomoc najbardziej potrzebującym. Są także do nabycia pamiątkowe koszulki z logo parafii.