OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
11.03.2012
1. Serdecznie witamy w Atenach ks. Waldemara Szkudlarka, który poprowadzi rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Dzieci z klas I-V zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 8:30. Uczniów klas szóstych, gimnazjum i liceum – na godz. 11:00.
2. Zachęcamy do udziału w Gorzkich żalach w niedzielę o godz. 19:00. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie w piątek o godz. 18:00, dla młodzieży i dorosłych o 20:15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3. W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej kolejna katecheza dla dorosłych. Tym razem podejmiemy temat Sakramentu Eucharystii.
4. We wtorek o. Robert Więcek obchodzi urodziny. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 19:00.
5. W czwartek o 19:00 wszystkich parafian zapraszamy na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie to okazja, by uzdrawiającej mocy Jezusa powierzyć wszelkie nasze ułomności.
6. Solidarność jako odpowiedź na kryzys to hasło obchodzonego dziś w Grecji Dnia Caritas. Pieniądze zebrane na tacę zostaną przekazane na działalność charytatywną Κάριτας Αθήνας.
7. Kiermasz Otwartych Serc odbędzie się w naszej parafii 1 kwietnia, ale już za tydzień będzie można kupić pączki i drożdżówki, z których dochód przeznaczamy na pomoc najbardziej potrzebującym.