OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
04.03.2012
1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Gorzkie żale będą w każdą niedzielę o godz. 19:00. Wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Eucharystii. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 18:00, dla młodzieży i dorosłych o 20:15.
2. W poniedziałek po Mszy św. kolejna katecheza dla dorosłych. Tym razem podejmiemy temat sakramentu pojednania – spowiedzi.
3. Rekolekcjami w życiu codziennym rozpoczęliśmy już przygotowanie do sakramentu chrztu i małżeństwa. Pierwsza katecheza dla narzeczonych i rodziców planujących chrzest dziecka będzie w sobotę 10 marca po Mszy o godz. 20:00. Również udział we Mszy św. jest obowiązkowy.
4. „Wolontariat w wymiarze religijnym, społecznym i prawnym” to temat spotkania, na które zaprasza grecki Caritas w sobotę 10 marca. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
5. Pieniądze zebrane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przekazane na działalność charytatywną Κάριτας Αθήνας.
6. Za tydzień rozpoczną się rekolekcje dla młodzieży w związku z tym nie będzie katechezy niedzielnej dla uczniów gimnazjum, ale wszystkich zapraszamy na Mszę o godz. 9:30. Po Mszy krótka konferencja dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

Dyrekcja Polskiej Szkoły zawiadamia, że do 4 kwietnia można zapisywać do pierwszej klasy dzieci urodzone w roku 2005 i 2006. Więcej informacji na stronie internetowej: www.atenyzs.pl