Archive for Maj 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Czwarta Niedziela Wielkanocna

19.05.2019 r.

Młodzież po bierzmowaniu zapraszamy na uroczystą mszę św w ich intencji i ich rodziców w najbliższą sobotę na godz. 18.00, po mszy św. agapa. Rodziców prosimy, aby przynieśli coś słodkiego z tej okazji.

We wtorek będzie kolejne Spotkanie Biblijne po mszy św. ok 19.45. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższą niedzielę Rocznica Pierwszej Komunii świętej. Spowiedź przed uroczystością w czwartek od godz. 18.00 i sobotę od godz. 18.00.

Siostra Ada zaprasza chętnych do przygotowania czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego i do utworzenia chóru parafialnego. Próby w poniedziałek po mszy św.

Nabożeństwa majowe w poniedziałki, wtorki i czwartki przed mszą św. o godz. 18.30.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Trzecia Niedziela Wielkanocna

12.05.2019 r.

Nabożeństwa majowe w poniedziałki, wtorki i czwartki przed mszą św. o godz. 18.30.

Siostra Ada zaprasza dorosłych, chętnych do śpiewania, do utworzenia chóru parafialnego. Próby w poniedziałek po mszy św. P.S. Pilnie potrzebne są męskie głosy.

Młodzież po bierzmowaniu i starszą zapraszamy na kurs pogłębienia wiary w stylu Alpha. Spotkanie w sobotę o godz. 18.00 w sali pod kościołem.

We wtorek spotkanie będzie oparte o medytację ignacjańską po mszy św. ok 19.45. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższą niedzielę Pierwsza Komunia, spowiedź dzieci we wtorek o godz. 17.00, spowiedź dla starszych w czwartek o godz. 18.00 i sobotę o godz. 18.00.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Druga Niedziela Wielkanocna

05.05.2019 r.

W najbliższą niedzielę 12 maja nasz parafianin p. Jacek Urban zostanie ustanowiony lektorem i akolitą diecezjalnym na mszy św. o godz. 11.00 w naszym kościele przez ks. biskupa Sebastiana.

Siostra Ada zaprasza dorosłych, chętnych do śpiewania, do utworzenia scholi parafialnej. Pierwsza próba w najbliższy poniedziałek po mszy św.

Młodzież po bierzmowaniu i starszą zapraszamy na kurs pogłębienia wiary w stylu Alpha. Będą utworzone dwie grupy, jedna dla młodszych uczestników i druga dla starszych. Pierwsze spotkanie w sobotę 11 maja o godz. 18.00 w sali pod kościołem.

We wtorek wznowienie Spotkań Biblijnych po mszy św. ok 19.45.

Również we wtorek 7 maja msza św. w intencji o. Stanisława z okazji 60 urodzin i zbliżających się imienin.

W czwartek po mszy św. spotkanie grupy charyzmatycznej.