KURS NOWE ŻYCIE

(dawna nazwa Kurs Filipa)
To kilkudniowe spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenie razem z Nim na Twoje życie i zyskanie nowych perspektyw i możliwości.
Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.
Ten kurs zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. 
Kurs jest prowadzony przez osoby świeckie podobne do Ciebie. Znajdziesz na nim świadectwo zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga i dzielą się tym doświadczeniem. Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same, i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym co same przeżyły.
Celem kursu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. 

Kurs odbędzie się w dniach 17-20 maja
(czwartek, piątek, sobota w godzinach wieczornych; niedziela cały dzień)
 
Gdzie: Rzymskokatolicka Parafia Serca Chrystusa Zbawiciela, Michail Voda 28,  Smyrnis 27 104-39 ATENY – GRECJA
Telefon parafialny: (0030) 210.8835.911  

Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy ukończyli 18 lat. W przypadku nie spełniania tego ograniczenia prosimy o kontakt indywidualny z o. Robertem Więckiem.
 
Zapisy do 13 maja w kancelarii
lub przez wysłanie SMS z imieniem i nazwiskiem na nr 697.8286.094